içinde ,

‘2023 seçimleri yeniden dirilişin takvimidir’

 

AK Parti Daraltılmış İl Danışma Toplantısında konuşan Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, “2023 seçimleri yeniden dirilişin ve ayağa kalkmanın takvimidir” dedi

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Daraltılmış İl Danışma Toplantısı Tavşanlı’da gerçekleştirildi.  Tavşanlı Belediyesi Meteoroloji Sosyal Tesisleri’nde sabah 10.00’da başlayan AK Parti’nin programı, daha sonra İlçe Başkanlığı ve Belediye Kültür Sarayı’nda devam etti.  AK Parti İlçe Teşkilatı’nda ilçe başkanları ile gençlik ve kadın kolları ayrı ayrı toplantılar gerçekleştirdi.  Belediye Kültür Sarayı’ndaki Daraltılmış İl Danışma Toplantısı ise yaklaşık 2,5 saat sürdü.

AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel ile Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti İlçe Başkanı Bilal Kıyak, ilçe ve belde belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, AK Parti’nin gençlik ve kadın kolları görevlileriyle partililer katıldı.

Toplantıda söz alan Belediye Başkanı Mustafa Güler, yaklaşan 2023 genel seçimlerine dikkat çekerek, “2023 genel seçimleri, topraklarımız üzerinde kimin söz sahibi olacağını gösterecek. Bu seçimler yeniden dirilişin ve ayağa kalkmanın takvimidir. İnşallah çok çalışıp, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durarak bu seçimlerden başarıyla çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından teşkilat içi görüş, öneri ve sorunların dile getirilmesiyle toplantı sona erdi.