içinde

‘2023 zaferi için hazırız’

 

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Mustafa Önsay ve İsmail Çağlar Bayırcı atamalarının ardından yaptığı açıklamada, “AK Parti Kütahya ailesi olarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kazanacağımız 2023 seçim zaferimiz için hazırız” dedi

AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Merkez İlçe Başkanı İsmail Çağlar Bayırcı, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, İl Başkan Vekili Yasemin Aşıkovalı Çakır, İl Kadın Kolları Başkanı Melek Mankan, İl Gençlik Kolları Başkanı Usame Doğan ile Türkiye Büyük Millet Meclisinde bir araya geldi.

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, göreve başlayan İl Başkanı Mustafa Önsay ve Merkez İlçe Başkanı İsmail Çağlar Bayırcı’ya başarılar diledi. Erenler,  “AK Parti Kütahya ailesi olarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kazanacağımız 2023 seçim zaferimiz için hazırız. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun” dedi.