in , ,

‘43’ sadece plaka değil! Sokaklarda temizlik sürüyor

YouTube video
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:237karakter

 

Kütahya’da Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sokakları zehir tacirlerinden temizlemeye devam ediyor. Ekipler tarafından yapılan operasyonlarda Ocak ayından buyana tutuklanan şüpheli sayısı ‘43’e ulaştı

Kütahya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, kent merkezi başta olmak üzere tüm ilçelerde uyuşturucu madde imal ve ticaretiyle mücadelesini sürdürüyor. Narkotik ekipleri, suçluların yakalanması için 1 Ocak’tan buyana çok sayıda operasyon ve çalışmaya imzasını attı.

POLİS CAMDAN GİRDİĞİ EVDE İKİ ŞÜPHELİYİ YAKALAMIŞTI

Son operasyonda polis ekipleri, kilitledikleri kapıyı kendilerine açmayan M.K. ve Y.Ş. isimli şüphelileri, adli makamlardan alınan arama kararının ardından camdan girdikleri evde yakaladı. 4 kişiye uyuşturucu satışı yaptığı tespit edilen şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheliler M.K. ve Y.Ş. çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

TUTUKLU SAYISI 43’E YÜKSELDİ

Operasyon kapsamında 5,72 gram metamfetamin ve 5,25 gram bonzai ele geçirilmişti. M.K. ve Y.Ş.’nin tutuklanmasının ardından yılbaşından buyana uyuşturucu madde imal ve ticareti suçlamasıyla tutuklanan şüpheli sayısı da 43’e yükseldi.  Emniyet güçleri, uyuşturucuyla mücadelesini kararlılıkla sürdüreceği mesajı verdi.

 

Haberimizi puanlar mısınız?