in

65 yaş üstü vatandaşlar Kütahya’yı geziyor

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:188karakter

 

Kütahya Belediyesi’nin organizasyonuyla şehirde yaşayan 65 yaş ve üzeri vatandaşlar, Benim Güzel Kütahyam projesi kapsamında kentin güzelliklerini gezmeye devam ediyor

Kütahya Belediyesi 65 yaş ve üzeri vatandaşlar için hayata geçirdiği Benim Güzel Kütahyam projesi devam ediyor. Belediye, 65 yaş ve üzeri vatandaşlara şehrin öne çıkan güzellikleri olan Ağaçköy Restoran, Millet Bahçesi, Hisar Kalesi, Cafer Paşa Dârülkurrâsı ve Zafer Meydanı’nı gezdirerek unutulmaz anlar yaşattı.

Gezinin Hisar Kalesi bölümünde vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, misafirlerle sohbet ederek kendileri için özel hazırlanan hediyeleri vatandaşlara takdim etti. Vatandaşlara gelen talepleri de dinleyen Işık, geziye katılan misafirlerimizle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Geziye katılan vatandaşlar, gezilen yerlerin birçoğuna gidemediklerini ve Kütahya Belediyesi buna vesile olmasından dolayı çok memnun olduklarını ifade ederek Başkan Alim Işık’a ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Haberimizi puanlar mısınız?