in

Akademisyenlere teşvik ödülü

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:243karakter

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Akademik Teşvik Düzenleme, Denetleme ve İtiraz Komisyonunun Teşvik Ödeneği sonuçlarını açıklamasının ardından Güzel Sanatlar Fakültesinde sıralamaya giren akademisyenler için tören düzenlendi

DPÜ Güzel Sanatlar Fakültesindeki Akademik Teşvik Ödülleri Töreni’nde başarılı akademisyenler ödüllendirildi. Bu kapsamda Güzel Sanatlar Fakültesinde düzenlenen törene Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal, Rektör yardımcısı Prof. Dr. Muammer Gavas, Prof. Dr. Hasan Göçmez ve Prof. Dr. Mustafa Aydın, Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Atilla Batur, Dekan Prof. Dr. Levent Mercin, dekan yardımcıları Doç. Dr. Haldun Şekerci ile Dr. Öğr. Üyesi Eren Evin Kılıçkaya ve fakültede görev yapan akademisyenler katıldı. 7 akademisyeninin akademik teşvik almaya hak kazandığı başvurular sonucunda Prof. Dr. Levent Mercin, hem fakültede hem de üniversite genelinde en yüksek puanı elde etti.

‘FAKÜLTEMİZ ÜNİVERSİTEMİZİ HER ALANDA

TEMSİL ETMEYİ SÜRDÜRÜYOR’

Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal da başarılı akademisyenlerimizi tebrik ederek şunları söyledi; “Güzel Sanatlar Fakültemiz, Üniversitemizin görünen yüzü ve medarı iftarı olarak pek çok alanda bizi temsil etmektedir. Akademik teşvik alan akademisyenlerimizi tebrik ediyor ve önümüzdeki yıllarda bu başarının artarak devamını diliyorum.”

Haberimizi puanlar mısınız?