içinde ,

‘Alt ligleri önemseyecek bir yönetim bekliyoruz’

 

Türkiye Futbol Federasyonu başkanlık seçimi öncesi açıklamalarda bulunan Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Erdoğan Çolak,  “BAL, 1., 2. ve 3. Liglerde yaşanan sorunların da Süper Lig gibi ele alınacağı bir anlayışa hakim olacak yönetim bekliyoruz” dedi

Türkiye Futbol Federasyonu başkanlık seçimleri 16 Haziran 2022 Perşembe günü saat 10.00’da yapılacak. İlk toplantıda çoğunluğun sağlanamaması halinde ikinci toplantı, 17 Haziran 2022 Cuma günü aynı saatte ve aynı yerde düzenlenecek. Ankara’da düzenlenecek seçimlerde toplam 311 delege oy kullanacak.

Yapılacak kongre öncesi açıklamalarda bulunan ve alt liglerdeki kulüplerin beklentilerini dile getiren Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Erdoğan Çolak, “ TFF seçimlerinin gündemde olduğu bugünlerde, BAL, 1.,2. ve 3. Liglerde yaşanan sorunların da süper lig gibi ele alınacağı bir anlayışa hakim olacak bir yönetim bekliyoruz. Bu liglerde tecrübe kazanmış arkadaşlarımızın da değerlendireceği listeleri önemsiyoruz. Yapılacak TFF seçimlerimin spor camiasına hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.