in ,

Altıntaş ve Emet’te yürütülecek projeler ele alındı

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:235karakter

 

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü görevine Birol Dündar’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken, bir taraftan da ilçelerde yürütülecek projeler hakkında istişarelerde bulunuluyor

AK Parti İlçe Başkanı Hakan Uşak, yeni göreve başlayan Kütahya Orman Bölge Müdürü Birol Dündar’ı makamında ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette; Türkiye gündemi ve Altıntaş ilçesinde yapılan çalışmalar ve yeni projeler hakkında görüşüldü. Bölge Müdürü Birol Dündar, nazik ziyaretleri için Başkan Hakan Uşak’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Bir diğer ziyaret Emet İl genel Meclisi üyeleri tarafından gerçekleştirildi.

Emet İl Genel Meclis Üyeleri İsmail Elmacı ve Halil Mallı ile Hisarcık İl genel Meclis Üyeleri Mustafa Şen ve İbrahim Kılıç; Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü görevine atanan Birol Dündar’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ziyarette; Emet ilçesinde hayata geçirilen projeler ve yürütülen çalışmalar görüşüldü. Bölge Müdürü Birol Dündar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Emet ve Hisarcık’tan gelen konuklarına teşekkür etti ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Haberimizi puanlar mısınız?