in ,

Baba oğul aynı takımda galibiyet için mücadele ediyor

TAVŞANLI'DA BABA OĞUL AYNI FUTBOL TAKIMINDA (TUNA İŞLEYEN/KÜTAHYA-İHA) Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde, Tavşanlı Çobanköyspor'da forma giyen baba oğul, birlikte aynı forma için ter döküyor.
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:253karakter

 

Tavşanlı Çobanköyspor’da forma giyen baba oğul, birlikte aynı forma için ter döküyor

Tavşanlı’da 35 yaşındaki golcü futbolcu Aleaddin Domaniç ve 15 yaşındaki oğlu Orhan Domaniç, aynı takımda birlikte mücadele ediyor. Orta sahada oynayan Orhan, forvet babası Aleaddin ile uyumlu bir şekilde sahada yer alıyor. Takım antrenörü Tamer Kıran, Orhan gibi genç bir yeteneğin geleceğe dönük umut verici olduğunu söyledi.

Baba Aleaddin Domaniç, oğlu Orhan ile aynı takımda oynamanın çok güzel bir duygu olduğunu söyledi. Domaniç, “Oğlumla aynı takımda oynamak benim için çok büyük bir mutluluk. Onunla birlikte sahada olmak, ona destek vermek çok güzel. Oğlumun futbola ilgisi küçük yaşlardan beri vardı. Onu futbolda görmek beni çok mutlu ediyor” dedi.

‘BABAMLA AYNI TAKIMDA OYNAMAK BENİM İÇİN BÜYÜK BİR GURUR’
Oğul Orhan Domaniç ise babasıyla aynı takımda oynamanın kendisi için büyük bir gurur olduğunu söyledi. Domaniç, “Babamla aynı takımda oynamak benim için çok büyük bir şans. Babamdan çok şey öğreniyorum. Onun gibi bir futbolcu olmak istiyorum” diye konuştu.
Takım antrenörü Tamer Kıran, Orhan’ın gelecek vadeden bir futbolcu olduğunu söyledi. Kıran, “Orhan, çok yetenekli bir oyuncu. Ona gerekli desteği sağlıyoruz. İnşallah Orhan, gelecekte çok iyi bir futbolcu olur” dedi.

Haberimizi puanlar mısınız?