içinde , ,

BAL Ligi yöneticilerine moral yemeği

 

TFF BAL liginde mücadele edecek Tavşanlı temsilcileri Meteoroloji Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi. Bu yıl Kütahya’yı 3 takımla temsil etmeye hazırlanan TKİ Tavşanlı Linyitspor, Akıncılarspor ve Tepecik Spor Kulüpleri 3. Lig için şampiyonluk mücadelesi verecek

Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre bu yıl BAL Liginde 80 ilden 196 takım 14 grupta mücadele edecek. Temsilcilerimiz İstanbul, Balıkesir ve Çanakkale illerinin takımlarıyla 12. Grupta maçlarını oynayacak.

Toplantıda konuşan Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, ilçemizin bir futbol şehri olduğunu hatırlatarak spor kulüplerinin ve genç sporcuların her zaman yanlarında olduklarını kaydetti. Başkan Güler “Yeni sezon öncesi tüm kulüplerimize başarılar diliyorum. Geçen sezon Linyitsporumuzun maçalarını takip ettim. Nasıl başlıyorsa öyle devam ediyor. Bazen dar bütçeli takımlarda büyük başarılar kazanabiliyor. Meteorların süper lig kapısından döndüğü dönemi hepimiz hatırlıyoruz. Linyitsporun geçtiğimiz sezon oynadığı Playoff da Tekirdağspor olayında hakkı yendi. Bizim her maçımızı yenerek şampiyonluk kupasını TFF kurullarına bırakmamalıyız. Hepinize yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.