in ,

Başkan Doğan kolları sıvadı, işçilere yardım etti

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:215karakter

 

Emet’te altyapı çalışmaların tamamlandığı alanlarda üst yapı için de yoğun bir mesai harcanıyor. Belediye Başkanı Hüseyin Doğan da, son yapılan çalışmalara katılarak işçilere yardım etti

Yapılan faaliyetler kapsamında sürdürülen çalışmaların son aşamasında belediyenin tüm işçileri, Belediye Başkanı Hüseyin Doğan ile birlikte parke taşı ayıklama işindeydi. Merkezde kazım yapılan ve toparlanan parke taşları ilçe sanayi mevkiinde belediyeye ait alana boşaltılıyor. Burada parke taşları kum ve molozlardan temizlenerek, çalışma tamamlanan yerlerde döşeme taşı olarak kullanılıyor.

BAŞKAN DOĞAN İŞÇİLERLE BİRLİKTE ÇALIŞTI

Emet Belediyesinin personelleri, Cumartesi günü mesaisi için parke taşı ayıklama işinde görevlendirildi. İşçilerin Emet halkı için Cumartesi günü gelerek çalışmaları karşısında Başkan Doğan da kayıtsız kalamadı. Büyük bir alanda toplanan parke taşlarının moloz ve kumlardan ayrılması işine bizzat Belediye Başkanı Hüseyin Doğan’da katıldı. Böylece belediye içinde görevli işçiler de dahil herkes üst yapı çalışmaları için seferber oldu.

Haberimizi puanlar mısınız?