in ,

Başkan Güler, görevine devam kararı aldı

  • Okuma Süresi:2Dakika
  • Karakter Sayısı:333karakter

 

Kulislerde AK Parti’den milletvekili aday adaylığı için başvuru yapacağı konuşulan Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, görevine devam kararı aldı. Güler, “Tavşanlı halkına belediye başkanı olarak kaldığımız yerden hizmete devam ediyoruz” dedi

Başkan Mustafa Güler yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Yerel Yönetimler Başkanlığımızın Belediye Başkanlarının sahada olması gerekli kararı ve milletvekili aday adayı olmaması doğrultusundaki kararına uyduk ve hemfikir olduk.

Bu sebeple Tavşanlı genelinde şahsımla ilgili Partili partisiz binlerce iyi düşünceye ve aday olmalısın, Ankara’da daha iyi işler yaparsın duygu ve düşüncelerine şükranlarımı sunuyorum.

Bu süreç Tavşanlı halkı ile benim daha da yakınlaşmama, bazı kırgınlıkların ortadan kalkmasına vesile oldu .Halkımızın Tavşanlı sevgisinde nasıl bütünleşebildiğini tekrar gösterdi bana. Bu düşünce yarınlar için ilçem adına nice umut kapılarının açılmasına da vesile oldu ve olacaktır.

Saat=17.00 itibariyle Tavşanlı halkına Belediye Başkanı olarak kaldığımız yerden hizmete devam ediyoruz. Yeni yatırımlara ve ilçenin çehresini değiştirecek yeni projelere heyecanımızı ve enerjimizi katacağız ve insanlarımızın yüzünü güldüreceğiz hep beraber.

Şu ana kadar milletvekilliği aday adaylığı için ben de varım diyen arkadaşlara başarılar diliyorum. Ve diyorum ki bir arkadaşımız seçilecek. Zora baş koyacak. El ele, gönül gönle, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a dava ve yol arkadaşı olacağız düşüncesini terk etmeden mücadelemizi yapalım; gerisi takdir. Ve de büyük bir imtihan.”

Haberimizi puanlar mısınız?