in ,

Başkan Güler’den gençlere açık çek

  • Okuma Süresi:2Dakika
  • Karakter Sayısı:340karakter

 

Kapılarının tüm gençler için açık olduğunu söyleyen Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, gelecek nesil için sürekli yeni projeler hayata geçirdiklerini ifade etti

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Ankara Millet Bahçesi’nde gençlere yönelik düzenlenen Tam Bana Göre Festival’de görev alan gençlere teşekkür etti. İlçenin tanıtımı noktasında emeği bulunan görevlileri ve gençleri Meteoroloji Sosyal Tesisleri’nde ağırlayan Başkan Güler, “Festival’e kelimenin tam anlamıyla damga vurduk. Bu yüzden sizlere gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Tavşanlı Belediyesi olarak geçen yıl olduğu gibi bu sene de AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından 2 ödül birden aldıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Güler, “Gençlerimiz için sürekli yeni projeler hayata geçiriyoruz. Amacımız ilçemizdeki tüm gençlerimizi Belediyemiz bünyesinde oluşturduğumuz Gençlik Merkezi ve spor kulübümüzde bir araya getirmek. Projelerimiz meyvelerini verirken, aynı zamanda Ankara’da da karşılık buluyor. Geçen yıl gençlik projeleri ödülümüzü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almıştık. Bu sene yine 2 ödüle birden layık görüldük. Bu ödüller var olan enerjimizi kat kat artırıyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gençlerimiz için yeni projeleri bir bir hayata geçireceğiz. Kapılarımız tüm gençlerimize ardına kadar açık” dedi. Başkan Güler’in gençlerle bir araya geldiği programa AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, İlçe Başkanı Bilal Kıyak, Başkan Yardımcıları Naci Erarslan, Mehmet Ali Akar ve Furkan Dinçer de katıldı.

Haberimizi puanlar mısınız?