in

Başkan Işık, şehit kızının isteğini yerine getirdi

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:212karakter

 

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Şehit Orman İşletme Şefi Murat Yıldırım’ın ailesini ziyaret etti. Şehit kızı Duru okulu yakınındaki parka babasının adının verilmesini istedi. Işık, Duru’nun bu isteğinin yerine getirileceği sözünü verdi

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, 30 Ağustos 2023 tarihinde Kütahya’da meydana gelen orman yangınına müdahale sırasında yaralanarak kaldırıldığı hastanede şehit düşen Kütahya Orman İşletme Şefi Murat Yıldırım’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Alim Işık, Şehit Murat Yıldırım’ın adının şehrimizdeki bir parkta yaşatılacağını ifade edince şehidin kızı Duru, okuluna yakın olduğu için Ağaçköy Mahallesi’ndeki parka babasının isminin verilmesini istedi. Duru’nun isteğinin yerine getirileceğini belirten Alim Işık ve eşi Fatma Işık, bir kez daha şehidin ailesine, sevenlerine ve milletimize başsağlığı diledi.  Şehit Murat Yıldırım’ın ailesi, Başkan Işık’a, eşi Fatma Işık’a ve Kütahya Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Haberimizi puanlar mısınız?