in , ,

Bıçak çektiği polisler ilk müdahaleyi yaptı

YouTube video
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:206karakter

Kütahya’da polis ekipleri, kırmızı ışıkta iki çocuğu dilendiren şüpheliye işlem yapmak istedi. Polise bıçak çekerek mukavemette bulunan şüpheli, daha sonra kendine zarar vermeye başladı. Etkisiz hale getirilen şüpheliye yine ilk müdahale polis ekipleri yaptı

Olay, Adnan Menderes Bulvarı Sanayi kavşağında meydana geldi. Kırmızı ışıkta iki çocuğun dilencilik yaptığını fark eden Çocuk Şube ekipleri, çocukları gerekli işlemler için araca aldı. Bu sırada babası olduğunu iddia eden şüpheli S.Ö., polis ekiplerine mukavemette bulunarak bıçak çekti.

İLK MÜDAHALEYİ YİNE BIÇAK ÇEKTİĞİ POLİSLER YAPTI

Daha sonra kendine zarar vermeye başlayan şüpheli, takviye ekiplerin de gelmesiyle etkisiz hale getirildi. Şüpheliye ilk müdahaleyi yine bıçak çektiği polis ekipleri yaptı. Tehditler ve hakaretler savurmaya devam eden şüphelinin daha fazla kan kaybetmesi için ekipler, buldukları şal ile kol ve boğazındaki kesiğe tampon yaptı.

Ambulansa alınan şüpheli, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Şüpheli buradaki tedavisinin ardından gerekli işlemler için emniyete götürüldü. Şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.

 

Haberimizi puanlar mısınız?