içinde

‘Bize, durmak, yorulmak, dinlenmek yok!’

İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, “Bizlere, durmak, yorulmak, dinlenmek yok. Bugün teröristlere özgürlük diyenlere, teröristlerle kol kola gezenlere, faiz, kur, enflasyon üçgeninden medet umanlara izin vermeyeceğiz” dedi
AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, katıldığı İl Danışma Meclisi Toplantısında önemli açıklamalar yaptı. Muhalefete de eleştrilerde bulunan Milletvekili Erenler, “Ülkemizi kaosa sürüklemeye çalışanlar bilmelidir ki, okçular tepesini asla boş bırakmadık, bırakmayacağız. İftira ve terör siyasetine göz açtırmayalım. AK Parti teşkilatları olarka bilgimiz, gayretimiz ve özverimizle milletin gönlündeki AK Parti sevdasını hep diri tutalım. Bizlere, durmak, yorulmak, dinlenmek yok. Bugün teröristlere özgürlük diyenlere, teröristlerle kol kola gezenlere, faiz, kur, enflasyon üçgeninden medet umanlara izin vermeyeceğiz. Karşımızda kendi halinden bi haber, yerlilik ve millilkten fersah fersah uzak, kendi partilerindeki taciz ve tecavüz olaylarıyla bile baş edemeyen, seçim kazanma hayaline ulaşmak için her türlü entrikayı yapan bir muhalefet var” dedi.
‘KAZANIMLARIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ’
Muhalefetin Kütahya’da da aynı mantıkla ilerlediğini söyleyen Erenler, “Bir yanda klavye kuklaları, bir yanda topluma umutsuzluk enjekte etmeye çalışan sözcüleri. Onların, AK Parti’nin hizmetlerini milletimizin gözünde değersizleştirmelerine izin vermemeliyiz. Kazanımlarımıza sahip çıkıp, milletimizin zihninde hep diri tutmalıyız. Kütahya ve ilçelerimiz her alanda cumhuriyetin en büyük yatırımlarını AK Partimiz döneminde aldı. Tam 18 yılda 20,2 milyar lira destek aldı. Muhalefetin sözcüleri elbette takdir etmeyecek, kıymet bilmeyecek, kendileri de bu hizmetlerden istifade ettikleri halde bir teşekkür bile etmeyecekler. Biz onları kâle alsaydık, bugünlere gelemezdik. Ülkemizin ilerleyişine karşı kin ve nefret dalgalarını şimdiye kadar bertaraf ettik, etmeye de devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.