in , ,

Bölgede ilklerin adresi: Artium Life

YouTube video
  • Okuma Süresi:2Dakika
  • Karakter Sayısı:344karakter

 

Kütahya’da güzellik ve bakım adına fark yaratan hizmetiyle öne çıkan Artium Life Güzellik ve Bakım Merkezi ilgi odağı olmaya devam ediyor. Lazer epilasyonda yüzde 90 dökülme, bölgesel incelme işleminde ise 10 ila 20 cm incelme garantisi veren Artium Life, aynı zamanda Queen Shine ve Manyetik Mineral Maske uygulamalarıyla bölgede tek olma özelliğini taşıyor

Her mevsime özel bakım yöntemleriyle yeni uygulamalar üzerinden misafirlerine hizmet vermeye devam eden Artium, yenilenmek ve daha arınmış bir cilt isteyenler için oluşturduğu profesyonel kadrosu ve sunduğu hizmetlerle ilgi odağı olmayı başardı.

10 Haziran’da hizmete giren ve kısa sürede güzelliğine önem verenlerin değişmez adresi olan Artium Life’daki uygulamalar hakkında bilgiler veren Halkla İlişkiler Sorumlusu Meltem İşler, “Şubemizde ipek kirpik, protez tırnak, cilt bakımı, bölgesel incelme, lazer epilasyon ve manyetik maske uygulaması işlemlerini alanında uzman personelimizle uyguluyoruz. Bölgesel incelmede en az 10 ila 20 santimetre arasında incelme garantisi veriyoruz. Cilt bakımımızda bölgede sadece bizde olan Queen Shine işlemi uyguluyoruz. Aynı zamanda medikal cilt bakımı, Hydrafacial ve manyetik mineral maskesi uygulamalarımız var” dedi.

İşler açıklamasının devamında şu konulara dikkat çekti;

“Lazer cihazımız da 2022 yılı en iyi dökülme garantisi olan son teknoloji bir cihazımız. Hem buz başlıklı hem de soğuk üflemeli cihazlarımız mevcut. Lazer epilasyonda da yüzde 90 dökülme garantisi veriyoruz. Şuan 4 seans Hydrafacial uygulamamızın normal fiyat bin 500 TL. Açılışımıza ve bayrama özel 600 TL’ye indirdik. Aynı zamanda tepeden tırnağa tüm vücut lazer epilasyon işlemimiz ve  cilt bakımımız 2 bin TL. Kontenjanlarımız sınırlı, tüm müşterilerimizi bekliyoruz. Hem kendinizi ailenizin yanında gibi hissedeceğiniz, hem de rahatlık ve temizliği kendi gözünüzle görebilirsiniz.”

 

Haberimizi puanlar mısınız?