in ,

Burcu Güneş’ten Gediz’de muhteşem konser

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:203karakter

 

Bu sene 19’uncusu düzenlenen Geleneksel Gediz Tarhana Festivalinde ünlü sanatçı Burcu Güneş sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı

Bu sene 19’uncusu düzenlenen Geleneksel Gediz Tarhana Festivali’nde ünlü sanatçı Burcu Güneş sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Adnan Menderes Yaşam Parkı’nda düzenlenen Geleneksel Gediz Tarhana Festivali’nin ilk gününde Burcu Güneş konseriyle tüm vatandaşlar gece geç saatlere kadar eğlendi. Akşam saatlerinde başlayan konsere, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, AK Parti Gediz İlçe Başkanı Mehmet Erkan, Gediz Belediye Başkan Yard. Şule Bilgili, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Gediz İlçe Yönetimi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tüm vatandaşların renkli bir gece geçirdiği konserin son bölümünde sahneye gelerek Burcu Güneş ve ekibine teşekkür eden Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Gediz Tarhanası ve hediye takdim ederek, alanı dolduran izleyiciye teşekkür etti. Gediz Adnan Menderes Yaşam Parkı Gediz Açık Hava Sahnesi’nde düzenlenen muhteşem konser sonunda yine aynı görsel güzellikte düzenlenen havai fişek gösterileri büyük bir ilgi ile izlendi.

Haberimizi puanlar mısınız?