in

Cumhuriyet Mahallesine yeni cami

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:210karakter

Cumhuriyet Mahallesi muhtarı ve cami derneği yöneticileri, kazandırılacak cami için Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı ziyaret ederek teşekkür etti

Cumhuriyet Mahallesine yapılması planlanan cami ile ilgili imar düzenlemesi sonrasında Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Selim Göral ve Cami derneği yöneticileri Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette kısa bir açıklama yapan Başkan Işık, ““Kütahya’ya yapılacak hayırlı bir hizmet için birlikteyiz. Cumhuriyet Mahallesine yapılacak olan yeni caminin imar düzenlemesini yaptık ve imar planımıza işledik. Cami derneğimiz kuruldu. Allah naşi ederse söz konusu parsel düzeninde camimizi kazandıracağız. Emeği geçen mahalle muhtarımız, mahalle sakinlerimiz ve belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Kütahya’ya ve mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Selim Göral ise konuşmasında mahalleye cami yerini tahsis ettiklerini söyledi. Göral, “Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’tan ne talep ettikse elimiz boş dönemdi. Mahallem ve şahsım adına başkanımıza şükran ve teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Haberimizi puanlar mısınız?