in ,

Doboj heyeti Tavşanlı’yı karış karış gezdi

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:188karakter

 

Tavşanlı’nın kardeş şehri Doğu Doboj’un Belediye Başkanı Kemal Bradiç ve beraberindeki heyet ilçenin turistik ve tarihi alanlarını gezdi

Başkan Mustafa Güler’in misafiri olan heyete Tavşanlı Belediyesi’nin kurumsal yapısı ve ortaya koyduğu projeleri anlatan Güler, “Bosna’dan ilçemize gelen Başkanımız, meclis üyeleri ve Uluslararası Dayanışma Forumu – Emmaus Derneği (UDF) yetkililerini Tavşanlı’da görmekten mutluluk duyuyorum. Bizim kardeşliğimiz ilelebet sürecek” ifadelerini kullandı.

Heyet daha sonra Cemil Köylü Huzur Evi’ni ziyaret ederek burada konaklayan vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra Ada Mesire Alanı, Göbel, Kurşunlu Cami, Bedesten ve Mülayim Tepe Mesire Alanını gezen heyet Tavşanlı sokaklarını turlayarak esnafla görüştü.

Doğu Doboj Belediye Başkanı Kemal Bradiç, Belediye Başkanı Mustafa Güler ve personeline teşekkür ederek “Buraya her gelişimizde heyecanımız artıyor. Tavşanlı halkının samimiyeti bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Kardeş şehrimiz Tavşanlı’da bulunmak bizim için bir onur” diye konuştu.

Haberimizi puanlar mısınız?