in

DPÜ ile OGM’den iş birliği

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:218karakter

 

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ile Orman Genel Müdürlüğü (OGM) arasında yerleşke alanı içinde kalan boş alanların ağaçlandırılması ve bakımı için iş birliği protokolü imzalandı

DPÜ ile Orman Genel Müdürlüğü (OGM) arasında iş birliği protokolü imzalandı. Rektörlük makamında gerçekleştirilen imza töreninde DPÜ Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muammer Gavas, Fen Edebiyat Fakültesi öğretim üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Topal ve Öğr. Gör. Sema Çetinkaya, OGM’yi ise Kütahya Orman Bölge Müdürü Birol Dündar temsil etti.

İş birliği protokolü ile yerleşke alanı içinde kalan boş alanların uygun türlerle ağaçlandırılması esaslarının belirlenmesi ve yerleşke alanı içindeki sıkışık karaçam bireylerinin bakım kesimi ve budamalarının yapılarak sağlıklı bir yapıya kavuşturulması amaçlandı. DPÜ adına Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal’ın ve OGM adına Kütahya Orman Bölge Müdürü Birol Dündar’ın imzaladığı protokolün ardından taraflar karşılıklı teşekkürlerini ve hayırlı olsun dileklerini sundular.

Haberimizi puanlar mısınız?