in ,

Emetliler İsmail YK ile coştu

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:203karakter

 

Ünlü sanatçı İsmail YK, Emet tarihinin en kalabalık konserlerine imza attı. İsmail YK, sahne şovları ve birbirinden ünlü parçaları ile katılımcıları coşturdu

3 Eylül Gazi Emet’in Kurtuluşu Bor Termal ve Turizm festivali etkinliklerle dolu dolu geçti. Toplu kulak delme etkinliği ve çocuk şenliği, mehteran eşliğinde kortej yürüyüşü, Mehteran gösterisi, protokol konuşmaları, sünnet çocuklarına hediye takdimi ve konser programı yapıldı.

BAŞKAN DOĞAN, KONSER ETKİNLİĞİNE MUHALEFET EDENLERE SESLENDİ
Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan bazı konulardaki yanlış anlaşılmaları düzetmek adına konser öncesinde katılımcılar seslendi. Doğan, ”Yaklaşık 4.5 senedir sizlere hizmet için elimizden geldiğini  gece gündüz demeden yaptık. Hiç kimse endişelenmesin. Alt yapılar futbol sahaları orta ölçekli sanayi, peynir üretimi hepsi mecrasında devam diyor. Konserler yapıldı diye hiç bir iş geri kalmaz. Bugün burada dünyanın 4 bir yanından gelen vatandaşlarımız var. İlçede sırf bize muhalefet etmek için konseri iptal et diyenler; Buyurun gelin Emet’i ve bu coşkuyu görün” dedi.

Haberimizi puanlar mısınız?