in

Esnaflar taleplerini Başkan Işık’a iletti

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:189karakter

 

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret eden Ali Paşa Mahallesi Uygun sokak esnafları, Bekir Avlupınar Caddesine yapılan uygulamanın bir benzerinin de kendi caddelerine yapılmasını talep ettiler

Kanal Kütahya Projesi kapsamında 1. Etap olarak projelendirilen ve yapımı tamamlanan Bekir Avlupınar Caddesi, Kütahya’da ve Türkiye’de örnek olarak gösterilmeye devam ediyor. Ali Paşa Mahallesi Uygun Sokak esnafları, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret ederek, taleplerini dile getirdiler. Esnaflar, Bekir Avlupınar Caddesinde uygulanan projeye benzer bir projenin kendi caddeleri içinde yapılamasını, caddenin Bekir Avlupınar Caddesi gibi yeni bir cazibe merkezi olması için, yeniden projelendirilmesini verdikleri dilekçe ile talep ettiler.

Esnafların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Işık, esnafların taleplerini olumlu karşıladı. Gerekli çalışmaların yapılarak Uygun Sokağında projelendirilebileceğini ifade eden Başkan Işık, Kütahya’nın her bir noktasının ayrı bir cazibe merkezi olması için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

Haberimizi puanlar mısınız?