in , ,

Evdeki altınları alıp kayıplara karışan lise öğrenci bulundu

YouTube video
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:247karakter

 

Kütahya’da 10 gün önce 104 bin TL para ve ziynet eşyalarıyla birlikte kaybolan 16 yaşındaki Zühre Y., polis ekiplerinin çalışması sonucu Manisa’da bulundu. Olayla ilgili 2 kişi ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü

Kütahya’da ikamet eden ve Zekeriya Ö. (23) ile sözlenen lise öğrencisi Zühre Y. (16), evden aldığı 104 bin TL para, 1 adet küp ve 3 adet altın yüzük ile birlikte kayıplara karışmıştı. Ailenin ihbarı üzerine Çocuk Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri kayıp kızın bulunması için çalışma başlattı.

BİRLİKTE KAÇTIĞI ADAM İLE MANİSA’DA GİZLENMİŞ
Polis ekipleri, yaptıkları saha araştırmasının ardından Yapışkan’ın bir süre önce sözlendiği Zekeriya Ö. ile iletişime geçerek, birlikte Manisa’ya gittiğini belirledi. Genç kızın gizlendiği adresi tespit eden polis, Zühre Y.’yi 10 bin 800 TL nakit para ve ziynet eşyalarıyla birlikte yakaladı. Lise Öğrencisi kız ve Zekeriya Ö. (23) ile bir şüpheli ifadesi alınmak üzere jandarma komutanlığına götürüldü.

Buradaki işlemlerinin ardından Kütahya’ya getirilen Zühre Y. isimli genç kız yurda yerleştirildi. 2 kişi hakkında başlatılan soruşturma sürüyor.

 

Haberimizi puanlar mısınız?