içinde ,

Gediz’de Termal Tatil Köyü açıldı! 1 hafta ücretsiz olacak

 

Gediz Ilıca Termal Tatil Köyü birinci Etap tesisleri kapsamında tamamlanan erkek ve kadın hamamları, aquapark, camii, restoran ve ticaret alanları hizmete açıldı

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, vatandaşların hizmetine açılan Gediz Ilıca Termal Tatil Köyü tesislerinde vatandaşlarla bir araya gelerek incelemelerde bulundu. Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak yaptığı açıklamada; “Vatandaşlarımızın sabırsızlıkla beklediği gün geldi. Bölgemizin en büyük yatırımlarından olan Gediz Ilıca Termal Tatil Köyü birinci Etap tesislerimizi vatandaşlarımızın hizmetine açtık.

Bugün açılışı gerçekleşen Gediz Ilıca Termal Tatil Köyü içerisinde yer alan hamamları ve aqua parkları 27 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında vatandaşlarımızın kullanımına açılışa özel ücretsiz yaptık. Belirtilen tarihlerde belediye hizmet binamız arkasından sabah saat 09.00’dan itibaren tek rakamlı saatlerde Gediz Termal Tatil Köyü’ne gidiş, 10.00’dan itibaren ise çift rakamlı saatlerde dönüş ücretsiz olarak tesislere servis kaldırıyoruz.

Gediz Termal Tatil Köyü birinci etap tesislerimiz vatandaşlarımız tarafından çok beğenildi. Gediz Belediyesi, ilçemize Termal turizmde marka atılımlar yaparak, bir yandan yeni yatırımlar yeni tesisler yapıyoruz, diğer yandan mevcut tesislerimize nicelik ve nitelik kazandırıyoruz. Bugün itibarı ile açılan tesislerimiz ile Gediz Termal Turizmin yeni gözdesi olacaktır. Hizmetlerin en iyisine layık Gediz’imize, Gediz Halkına ve Kütahyamıza Hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.