in

Genel Başkan Yardımcısı İleri’den Kütahya ziyareti

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:281karakter

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Kütahya’ya geldi. Partililerle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı İleri, esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri Kütahya’ya ziyaret gerçekleştirdi. Frig Tanıtım Merkezi’ni ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı İleri, İl Başkanı Mustafa Önsay, Merkez İlçe Başkanı İsmail Çağlar Bayırcı, Kadın Kolları Başkanı Esra Özbek Balcı ve Gençlik Kolları Başkanı Usame Doğan ile birlikte 3D Maping alanında Kütahya’nın tarihi ve turistik alanlarını, dijital olarak deneyimledi. Genel Başkan Yardımcısı İleri, Kütahya ziyaretinde gençler ile bir araya gelerek, Türkiye’de bilgi ve iletişim alanında gençlerin yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Esnaf ve vatandaş ziyaretleri de gerçekleştiren Genel Başkan Yardımcısı İleri, istek, talep ve önerileri dinledi. İl Başkanlığı’nda partililerle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı İleri, Bilgi ve İletişim çağının öneminden bahsederek, AK Parti’nin teknolojiyi en yakından takip eden parti olduğundan bahsetti.

VALİ ÇELİK’E ZİYARET

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Kütahya’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, Vali Ali Çelik’e nezaket ziyaretinde bulundu. İleri’yi Kütahya’da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Ali Çelik, şehrin tarihi ve kültürel değerleri hakkında bilgiler verdi.

Haberimizi puanlar mısınız?