in ,

Gözdağı vermek istediler! Yanlış evi kurşunladılar

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:171karakter

 

Kütahya’da daha önce meydana gelen silahlı olayda arkadaşlarını yaralayan şüpheliye gözdağı vermek isterken yanlış evi kurşunlayan 3 şüpheliyi yakalandı. Şüphelilerden M.D.’nin evinde 6 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi

Olay, 27 Şubat günü Yunus Emre Mahallesi Segah Sokakta meydana geldi. Kimliği belirsiz kişiler tarafından dairesi kurşunlanan İ.B. durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olayın aydınlatılması ve şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. 48 saatlik görüntüyü inceleyen polis, şüphelilerin M.D. (30), F.U. (30) ve E.A. (30) olduğunu belirledi.

Kısa sürede yakalanan şüphelilerin, daha önce meydana gelen silahlı olayda Y.A. isimli arkadaşlarını yaralayan ve tutuklanarak cezaevine gönderilen şüpheliye gözdağı vermek istediği ortaya çıktı. Öte yandan 3 şüphelinin yanlış adresi kurşunladığı öğrenildi. Şüphelilerden M.D.’nin adresinde yapılan aramalarda 6 adet ruhsatsız tabanca ve 90 adet fişek ele geçirildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Haberimizi puanlar mısınız?