32,9949$% -0.11
35,8195€% -0.26
42,5549£% -0.22
2.528,01%0,83
4.147,00%0,21
16.613,00%0,21
Okul Sporları Yıldızlar, Gençler A-B Grekoromen Güreş Türkiye Grup Müsabakalarına katılan Kütahya Belediyespor güreşçileri 15 madalya ile Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı
Kütahya Belediyespor Kulübü güreşçileri Bursa’da düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar, Gençler A-B Grekoromen Güreş Türkiye Grup Müsabakalarına katılım sağladı. Kütahya’yı temsil eden güreşçiler, müsabakalarda 3 kategoride toplam 15 madalya kazandılar. Başarılı güreşçiler, aldıkları bu madalyalarla birlikte 21-24 Mayıs’ta Balıkesir’de düzenlenecek olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazandılar.
DERECE ELDE EDEN SPORCULAR
Yıldızlar Kategorisinde güreş müsabakalarında derece elde eden ve madalya kazanan sporculardan; Emre Erbey birinci, Meliha Çelik ikinci, İbrahim Sönmez, Alperen Yıldırım, Efe Ali Doğan, Yiğit Alp Aydın, Onur Kart ve Sait Efe Çelik ise üçüncülik elde ettiler. Gençler A Kategorisinde güreş müsabakalarında derece elde eden ve madalya kazanan sporculardan; Muhammed Ensar Duğan birinci, Murat Sağlık ve İsmail Kaan Deniz üçüncü oldular. Gençler B Kategorisinde güreş müsabakalarında derece elde eden ve madalya kazanan sporculardan; Ümit Kocagöbek ikinci, Hasan Ceylan, Ahmet Emirhan Dursun ve Aziz Alp Akın üçüncü oldular.
AK Parti Kütahya Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Altuğ Atalay, Kütahya’dan Haber’de…