in

Hedef uluslararası sağlık hizmeti

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:225karakter

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinde (KSBÜ) göreve başlayan personellerle bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, “KSBÜ’de hedef uluslararası sağlık hizmeti sunmak” dedi

Hekim Sinan Konferans Salonunda gerçekleşen tanışma toplantısında, KSBÜ’de göreve yeni başlayan memurlara başarılar dilendi. Toplantıya Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi, Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, Prof. Dr. M. Cem Algın ve Genel Sekreter Kutlu Önal ile birlikte daire başkanları, müdürler ve personeller katılım sağladı.

‘DAHA İYİ BİR SAĞLIK HİZMETİ SUNMAK İSTİYORUZ’

Rektör Kavuncu gerçekleştirdiği konuşmada, “Üniversitemiz misyonu ve vizyonu; evrensel olarak bilime katkı sağlamak, öğrencilere iyi bir eğitim vermek ve tematik üniversite olarak bölgeye sağlık hizmeti sunmak. Bunun dışında kabuklarımız kırıp uluslararası sağlık hizmeti sunmak istiyoruz. Bunun için çalışmalarımızı gerçekleştiriyor ve insanlara daha iyi bir sağlık hizmeti sunmak istiyoruz” diye konuştu. Rektör Yardımcıları Perçin Renders, Çekirdekçi ve Algın ile birlikte Genel Sekreter Önal da personellere başarılar dileyerek, KSBÜ’yü daha da ileriye taşımak için ekip ruhuna vurgu yaptılar.

Haberimizi puanlar mısınız?