in

‘Hopa’yı eze eze yeneceğiz’

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:235karakter

 

Belediye Kütahyaspor’un Dumlupınar Stadında oynayacağı maç öncesi iddialı açıklamalarda bulunan Kulüp 2. Başkanı Ali Korkmaz, “Takımımıza ve taraftarımıza güvenimiz tam. Biz Hopa’yı kendi sahamızda eze eze yeneceğiz” dedi

Hopaspor karşısında çıktıkları ilk karşılaşmadan 2-1’lik bir skorla ayrıldıklarını hatırlatan Belediye Kütahyaspor Başkanı Erdoğan Çolak, “Hiçbir şey bitmiş değil, bizim için avantajlı bir skor ancak maç sonu istenmeyen olaylar oldu. Hopalı seyirciler sahaya girerek, bizim oyuncularımıza saldırdı. Taraftar taş, sopa gibi yabancı maddeler ile hem bize hem takımıza saldırdı. Bu maçın ikinci ayağını Kütahyamız’da oynayacağız. Hopaspor bizi nasıl ağırladıysa bizde aynı şekilde onları ağırlayacağız ve maç sonu galip gelen, turu atlayan biz olacağız. Taraftarımızı Salı günü maça bekliyoruz,maça erken gelmelerini istiyorum. Bu işi Kütahya’da bitireceğiz” dedi.

Kulüp 2. Başkanı Ali Korkmaz ise, “Taraftarımıza sesleniyorum. Formasını giyen, eline meşalesini alan herkesi maçtan en az 1 saat önce Dumlu’ya bekliyoruz. Takımımıza ve taraftarımıza güvenimiz tam. Biz Hopa’yı kendi sahamızda eze eze yeneceğiz, herkesin içi rahat olsun finale biz çıkacağız” diye konuştu.

Haberimizi puanlar mısınız?