in ,

İsimleri Kütahya OSB’de yaşatılacak

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:299karakter

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı, istihdam sağlayan ve bölgeye değer katan yatırımcıların isimlerini sanayi bölgesi caddelerinde yaşatmaya devam ediyor. Son olarak Rıza Güral, Nafi Güral, Necati Ünal ve İrfan Sopakoymaz’ın isimleri caddelere verildi
Kütahya OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı’nın konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada;
“Kütahya Organize Sanayi Bölgesi kurulduğu yıldan bu yana birçok yatırımcımıza üretim sahası, birçok çalışanımıza da istihdam kapısı olmuştur. Ülkemizin ve Kütahya’mızın kalkınmasında büyük rol oynayan Kütahya Organize Sanayi Bölgesi, bu gelişimini ve büyümesini yatırımcısına borçludur. Bu vesile ile Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu olarak, sanayi bölgemize değer katan yatırımcılarımızın isimlerini caddelerimize vererek, sonsuza dek yaşatma kararı aldık. Çıkılan bu yolda; 06.04.2022 tarihinde Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 1. Cadde Rıza Güral Caddesi, 3. Cadde Necati Ünal Caddesi, 20.12.2022 tarihinde ise 2. Cadde Nafi Güral Caddesi ve 4. Cadde İrfan Sopakoymaz Caddesi olarak değiştirilmiştir.
Sanayi Bölgemizde yer alan caddelerin isimleri, öncelikle Organize Sanayi Bölgemize, şehrimize ve ülkemize katkı sağlayan yatırımcılarımızın isimleri ile değiştirilmeye devam edilecektir. Bu hususta, Organize Sanayi Bölgemizin, Kütahya’mızın ve ülkemizin kalkınmasında ve gelişmesinde etkin rol oynayan tüm yatırımcılarımıza teşekkürü bir borç biliyor, aramızdan ayrılan yatırımcılarımızı da rahmetle anıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Haberimizi puanlar mısınız?