in ,

Işın, Murat Dağı’ndaki yatırımları inceledi

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:278karakter

 

Vali Musa Işın ve beraberindeki heyet, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’ı ziyaret ederek ilçede yürütülen yatırımları yerinde inceledi

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete, Gediz Kaymakamı Hakan Alkan, Kütahya İl Emniyet Müdürü Hakan Sıralı, Jandarma Albay Murat Kırbaç, Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık, Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, İl Genel Meclis Başkanı Muharrem Özçura, Gediz Belediye Başkan Yard. Şule Bilgili, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, ilçede yapımı devam eden ve yapımı tamamlanan projeler hakkında Musa Işın’a bilgi vererek nazik ziyaretleri için kendisine teşekkür etti. Gediz ziyareti kapsamında, Vali Musa Işın, Gediz Kapalı Pazar alanına kurulan, Gediz Tarım Hayvancılık Makineleri Teknolojileri ve Yem Fuarı’nda kurulan stantları gezerek, fuara katılım sağlayan kurum, kuruluş ve esnaflara bereketli kazançlar temennisinde bulunarak, düzenlenen küçükbaş hayvan yarışmasında dereceye giren vatandaşlara plaket takdiminde bulundu.

Işın ve beraberindeki heyet, ilçeye yatırım merkezlerinden olan Türkiye’de hem kayak sporu hem de termal sıcak su bakımından zengin Muratdağı Termal Turizm Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Murat Dede Türbesi’ne gerçekleştirilen ziyarette duaların okunmasının ardından Hacıdânâ hamımı ve bungalow evlerini inceleyen Vali Musa Işın’a yapımı tamamlanan ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi verildi.

Haberimizi puanlar mısınız?