in

‘Kapımız herkese açık’

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:229karakter

Vali Ali Çelik, Halk Günü Toplantısı’nda vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi. ‘Kapımız herkese açık’ diyen Vali Çelik, taleplerin birçoğuna yerinde çözüm üretti

Vali Ali Çelik, vatandaşların taleplerinin hızlı ve etkin şekilde çözüme kavuşturulması için düzenli aralıklarla yapılan Halk Günü Toplantısı’nda 74 vatandaşın taleplerini dinledi.
Halk Günü Toplantısı’nın toplumun her kesimine temas etme açısından bir fırsat olduğunu ifade eden Vali Çelik, “Vatandaşımızın görüş ve talepleri bizim için çok kıymetli. Bu vesileyle bir kez daha belirtmek isterim ki Devletimiz milletinin yanında, kapımız herkese açık” dedi. İstek, talep, öneri ve şikâyetleri dinleyip not alan Vali Çelik, taleplerin birçoğuna yerinde çözüm üretti. Süreç isteyen taleplerin takibini ise bizzat kendisinin yapacağını ifade eden Vali Çelik, iletilen taleplere ilişkin gerekli incelemelerin yapıldığını ve sonuçlara ilişkin vatandaşın bilgilendirildiğini söyledi. Toplantıya talep ve isteklerini iletmek için gelen vatandaşların yanı sıra teşekkür için gelen vatandaşlarla da görüşen Vali Çelik, “Kütahya’mız için, vatandaşımız için hep birlikte daha iyiyi ve daha güzelini arama gayretindeyiz” dedi.

Haberimizi puanlar mısınız?