içinde ,

Kavuncu’dan Güler’e teşekkür pankartı

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, üniversite öğrencilerine salon tahsis eden Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’e teşekkür etti

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Belediye binasındaki salonun Tavşanlı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na tahsis eden Belediye Başkanı Mustafa Güler’e pankartla teşekkür etti. Bina cephesine asılan pankartta şu ifadelere yer verildi: “Tavşanlı’da geleceğin sağlıkçılarını yetiştiriyoruz. Bu salonun üniversitemize tahsisi nedeniyle Tavşanlı Belediye Başkanı Sayın Mustafa Güler ve Meclis üyelerine teşekkür ederiz.”

‘EĞİTİME DESTEĞİMİZ TAM’

Başkan Mustafa Güler ise Tavşanlı Belediyesi olarak daima eğitime destek verdiklerini söyleyerek, bu çerçevede yükseköğrenimin geliştirilmesi için de ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiklerini kaydetti. Güler, gerek Dumlupınar Üniversitesi gerekse Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile işbirliğine daima hazır olduklarını vurguladı. Belediye Başkanı Mustafa Güler, sosyal donatı olarak kullanılacak salonun öğrencilere ve Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tavşanlı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na hayırlı olmasını temenni etti. Başkan Güler ayrıca Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde Tavşanlı’ya kazandırılan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu için teşekkür etti.