in , ,

Kimlik soran polise direndiler! Hepsi polis merkezine götürüldü

YouTube video
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:212karakter

 

Alkollü eğlence mekanlarında denetimlerini sürdüren resmi ekiplerin kimlik isteğine ‘Siz kimsiniz bize kimlik soruyorsunuz’ diyerek mukavemette bulunan 3 kişi polis merkezine götürüldü. Denetimlerde ayrıca,  çeşitli suçlardan aranan 2 kişi de yakalandı

Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı resmi ekipler, Vefa Mahallesi’ndeki alkollü eğlence mekanlarında denetim yaptı. Ekiplerin kimlik isteğine Siz kimsiniz bize kimlik soruyorsunuz, kimlik falan vermiyoruz’ diyerek polise mukavemette bulunan S.Y. ve S.H. isimli kadınlar gözaltına alındı.

ARKA KAPIDAN KAÇMAYA ÇALIŞTI

Denetimlerini sürdüren ekipler, yaptıkları GBT sorgusunda uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma suçundan aranan M.T. isimli bir kadını da gözaltına aldı. Ayrıca, denetimler sırasında iş yerinin arka kapısından kaçmaya çalışan F.A. isimli şüpheli de yakalandı. Şüphelinin yapılan sorgulamasında ruhsatsız silah ve mermi satın alma suçundan aranması olduğu ortaya çıktı.   Denetimde kimliği ibraz edemeyen A.Ö. ile birlikte 5 kişi gerekli işlemler için sağlık kontrolünün ardından Şehit Mehmet Kartal Polis Merkezi Amirliği’ne götürüldü.

 

Haberimizi puanlar mısınız?