in , ,

Kiralık araçla geldiği Kütahya’da 100 bin TL’lik elbise çaldı! Polis yine yakaladı

YouTube video
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:229karakter

Kütahya’da daha önce bir iş yerinden 150 bin TL’lik kıyafet çaldığı suçlamasıyla tutuklanan S.A. isimli şüpheli, adli kontrolle serbest bırakılmasının ardından Afyonkahisar’dan kiraladığı araçla yeniden Kütahya’ya geldi. Bu sefer 100 bin TL’lik kıyafet çaldığı tespit edilen şüpheli, Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan operasyonla yeniden yakalandı
Zafertepe Mahallesindeki bir tuhafiye dükkanında meydana gelen hırsızlık olayıyla ilgili soruşturma başlatan Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, iş yerinden 100 bin TL değerinde kıyafet çalındığını belirledi. 18 ayrı güvenlik kamerasındaki 160 saatlik görüntüyü inceleyen ekipler, hırsızlık şüphelisinin S.A. (41) olduğunu tespit etti. Afyonkarahisar’dan kiraladığı araçla Kütahya’ya gelerek hırsızlık yaptığı öğrenilen şüpheli, ekiplerin yaptığı çalışma sonucu yakalanarak gözaltına alındı.
AYNI ŞÜPHELİ 150 BİN TL’LİK HIRSIZLIK OLAYINDAN SONRA TUTUKLANMIŞTI
11 Eylül 2022 tarihinde S.A.’nın eşi Z.A. ile birlikte Akkent Mahallesindeki bir işyerinde meydana gelen hırsızlık olayına karıştığı öğrenildi. İşyerinden 150 bin TL’lik kıyafet çalan şüpheli, çalıntı malzemeleri Isparta’da satarken yakalanmış ve çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Haberimizi puanlar mısınız?