in

KSBÜ’de akademisyenlere sertifikaları verildi

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:178karakter

 

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Tekin, ‘Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı’na katılan akademisyenlere sertifikalarını takdim etti

Programda KSBÜ Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Özcura, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sezgin Zeren ile birlikte akademisyenler yer aldı. Tıp Fakültesi hizmet içi eğitim kapsamında düzenlenen söz konusu program, eğitim-öğretim faaliyetlerinin iyileştirilmesi ve akreditasyon süreçlerinin desteklenmesi amacı ile Tıp Fakültesi Dekanlığı koordinatörlüğünde ve üniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından gerçekleştirildi.

‘Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı’na; Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Biyokimya, Halk Sağlığı, Kulak Burun Boğaz, Aile Hekimliği, Tıbbi Biyoloji, Patoloji, Acil Tıp, Anatomi, Fizyoloji, İç Hastalıkları, Histoloji ve Embriyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Biyofizik ve Farmakoloji anabilim dallarından akademisyenler katılım sağladı.

Haberimizi puanlar mısınız?