içinde

KSBÜ’den bakım kursu

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi (SBF) ve Çocuk Hemşireleri Derneği iş birliği ile hazırlanan “Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitelerinde Gelişimsel Bakım Kursu” düzenlendi

Kursun açılış konuşmasını yapan SBF Dekanı Prof. Dr. Perçin Renders, “Öncelikle bu kursu düzenlememizde bize destek olan derneğe, yine desteklerini esirgemeyen Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya, Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Selmin Şenol’a ve bütün öğretim üyelerime destekleri için çok teşekkür ediyorum. Bir teşekkürüm de bilimsel desteğini esirgemeyen değerli konuşmacılarımıza. Bu katkılarınızdan ötürü hepinize kendi adıma ve üniversitem adına çok teşekkür ederim” dedi.

‘ETKİNLİKLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ’

KSBÜ SBF Hemşirelik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Selmin Şenol ise, “Farklı üniversitelerin bilim insanlarını bu tarz etkinliklerimizle bir araya getirip, değerli düşüncelerini dinliyoruz. Farklı bakış açılarıyla sunumlar gerçekleşiyor. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Verimli bir kurs olmasını diliyoruz. Etkinliklerimize devam edeceğiz” diye konuştu.