in

Kütahya OSB’de trafiğe yeni düzenleme

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:236karakter

 

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nin giriş kavşağında gerçekleştirilen trafik düzenleme çalışmaları tamamlandı. Proje kapsamında kavşağa monte edilen trafik lambaları, 1 Eylül itibariyle aktif hale gelecek. Böylece bölgedeki trafik akışı daha düzenli ve güvenli bir hale kavuşacak

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nin giriş kavşağında gerçekleştirilen trafik lambaları montajı projesi, bölgedeki yatırımcıların talepleri ve trafik yoğunluğunun artması üzerine hayata geçirildi. Proje kapsamında, modern teknolojiyle donatılmış trafik lambaları, bölgenin trafiğini daha düzenli ve güvenli bir şekilde yönlendirecek. Trafik lambalarının 1 Eylül 2023 tarihinde devreye alınacak olması, bölgedeki sürücüleri olumlu yönde etkileyecek. Bu tarihten itibaren, sürücüler kavşakta trafik lambalarının yönlendirmelerine göre hareket ederek daha güvenli ve düzenli bir trafik akışı sağlayabilecekler.

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Trafik lambalarının montajının tamamlanmasıyla birlikte bölgedeki trafik güvenliği önemli ölçüde artacak. Sanayi Bölgemiz yatırımcıları ve her gün sanayi bölgemizi ziyaret eden binlerce araç için daha güvenli ve düzenli bir trafik akışı sağlamayı hedefliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Haberimizi puanlar mısınız?