in , ,

Kütahya’da çaldıkları elbiseleri Isparta’da satarken yakalandı

YouTube video

 

Kütahya’da bir tuhafiye dükkanından yaklaşık 150 bin TL değerinde elbise çalan 2 şüpheli, Isparta’nın Yalvaç ilçesinde semt pazarında kurdukları tezgahta satış yaparken yakalandı. Hırsızlık anı güvenlik kameraları tarafından kaydedildi

Olay, 11 Eylül günü meydana geldi. TOKİ Akkent Mahallesi Ak Sokak üzerindeki tuhafiye dükkanından yaklaşık 150 bin TL değerinde kıyafet çalındığını fark eden K.V. (31), durumu polise bildirdi. Şüphelilerin yakalanması ve olayın aydınlatılması için çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, yaklaşık 90 saatlik kamera görüntüsünü inceledi. İsimlerinin S.A. (40) ve Z.A. (45) olduğu tespit edilen şüphelilerin, Isparta’nın Yalvaç ilçesinde olduğunu belirleyen ekipler operasyon için düğmeye bastı.

ÇALDIKLARI ELBİSELERİ SEMT PAZARINDA SATARKEN YAKALANDILAR

Isparta Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de destek verdiği operasyonda S.A. ve Z.A. çalıntı malzemeleri Yalvaç’ta kurulan semt pazarında satarken yakalandı. Şüpheliler gözaltına alınarak gerekli işlemler için Kütahya Emniyet Müdürlüğüne getirilirken, çalıntı malzemeler işyeri sahibine teslim edildi.

 

Haberimizi puanlar mısınız?