in ,

‘Kütahya’da İyi Parti’yi birinci parti yapacağız’

YouTube video
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:276karakter

Şehir Hastanesi, Arkeoloji Müzesi ve Çinigaz ile ilgili iktidar partisine eleştirilerde bulunan İyi Parti Kütahya İl Başkanı Nurhan Sunel, “Kütahya için gövdemizi taşın altına koymaya hazırız. Göreceksiniz, İyi Parti’yi Kütahya’da birinci parti yapacağız” dedi.

İyi Parti Kütahya İl Başkanı Nurhan Sunel, partisinin milletvekili aday adaylığı tanıtım toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Sunel yaptığı açıklamada, “21 senedir kendine güvenerek oy verilen AK Parti hükümeti, Kütahya’ya bir çivi dahi çakmadığı gibi, cumhuriyet tarihinden bu yana çakılan çivilerin hepsini tek tek sökmüştür. Biz her basın toplantımızda Kütahya sevdalısı olduğumuzu, Kütahya için yapılması gereken her şeyi canı gönülden İyi Partililer olarak partimizin başına geldik.

Biz Kütahyalı için, Kütahya’nın menfaati için elimizi taşın altına koymayı bırakın, gövdemizi o taşın altına koymaya razıyız. Biz 2017 yılında kurulan İyi Partimiz için hiçbir zaman yılmadık, yıkılmadık. Bundan sonra da Türk milleti ve Kütahyalı için elimizden geleni yapmak durumundayız. Kütahyalı olarak söz veriyoruz.

Kütahya’da İyi Parti’yi birinci parti yapacağız. İyi Parti’yi ülkemizde iktidar, sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’i başbakan yapacağız. İddiamız var, Kütahya’dan meclise 5 milletvekilini biz göndereceğiz” ifadelerini kullandı.

#kütahya #iyiparti #kütahyadanhaber #sondakikakütahya #kütahyahaberleri #nurhansunel

Haberimizi puanlar mısınız?