içinde

Kütahya’dan Erdoğan’a geçmiş olsun mesajları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koronavirüse yakalandığını duyurmasının ardından,Kütahya’da çok sayıda siyasi ve bürokrat geçmiş olsun mesajları paylaştı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu. Erdoğan, yaptığı paylaşımda, “Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı. Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz. Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.
Erdoğan’ın, koronavirüse yakalandığını duyurmasının ardından geçmiş olsun mesajları paylaşıldı.
Kütahya Valisi Ali Çelik, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’ye geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmaları temennisi ve duasıyla Allah’tan acil şifalar diliyorum”
AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, “Çok geçmiş olsun Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan Rabbim size ve kıymetli Hanımefendi Sayın Emine Erdoğan ’a Şafi ismiyle tez vakitte şifa versin. Sizleri başımızdan eksik etmesin, hayırlı uzun ömürler nasip eylesin. Tüm dualarımız sizinle.”
AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, “Covid 19 test sonucu pozitif çıkan Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve kıymetli eşi Emine Erdoğan hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”
Rabbim acil şifalar versin, Sizleri başımızdan eksik etmesin…

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan Beyefendi ve eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin Covid-19 testlerinin pozitif çıktığını üzülerek öğrendim. Rabbim’den “Şafi” ismiyle acil şifalar diliyorum.”
Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, “Covid test sonucu pozitif çıkan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’ye acil şifalar diliyorum. Sn. Cumhurbaşkanım kalbimiz ve dualarımız sizinle.”
Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’ye geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmaları temennisi ve duasıyla Yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum.”