in ,

Kütahyalı sporcular madalyaları topladı

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:204karakter

 

Ordu’da gerçekleştirilen Açık Kick Boks Turnuvasında mücadele eden Sevgi Ceren Ersoy, Ayşe Yamık ve Elif Kaya kendi kategorilerinde Türkiye üçüncüsü olarak Kütahya’ya bronz madalya ile döndü

4 bin 300 sporcunun katıldığı Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında 8’i Kütahya Belediye Spor Kulübü sporcularından oluşan 11 sporcu mücadele etti. Sevgi Ceren Ersoy Büyük Bayanlar Kick Light 60 kiloda, Ayşe Yamık Büyük Bayanlar Point Fighting 60 kiloda ve Elif Kaya Yıldız Bayanlar Kick Light 65 kiloda Türkiye 3.’sü olarak bronz madalya kazandı.

Kick Boks İl Temsilcisi Ahmet Arabacı, “Turnuvanın yapılmasında emeği geçen Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanımız Sayın Salim Kayıcı başta olmak üzere Federasyon Personelimize, Hakem ve Antrenör arkadaşlarımıza, Ordu İl Temsilcisi Savaş Özcan’a, Kütahya Belediye Spor Kulübümüze, Kütahya Belediyemize ve emeği geçenlere Kütahya Kick Boks İl Temsilciliği olarak teşekkür ederiz. Hedefimiz bundan sonraki organizasyonlarda da aynı başarıyı gösterip, sporcularımıza milli formayı giydirmektir, inşallah başaracağız” dedi.

Haberimizi puanlar mısınız?