içinde

‘Kütahya’yı daha ileriye taşıyacağız’

 

AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, “İnşallah görevimiz sürecinde ilimize, hemşehrilerimize güzel hizmetler yapacağız ve Kütahyamızı daha ileriye taşıyacağız. Cumhur ittifakı olarak güzel Türkiye’mizin yeni ufuklara açılması 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize ulaşmak yolunda büyük bir azim ve kararlılıkla durmaksızın çalışacağız” dedi

Göreve başlayan AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, ilk açıklamasını yaptı. Mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Önsay, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Bu süreç içinde yapılan değerlendirmelerde şahsıma gösterilen güven ve teveccüh noktasında ismimizi öneren kıymetli hemşehrilerimize, değerli teşkilat mensuplarımıza, milletvekillerimize, koordinatörlerimize, Genel Merkez Teşkilat Başkanımıza sonsuz teşekkürlerimi arz ederim.

Biliyoruz ki bu görevler gelip geçicidir, nöbet değişimidir, yenilenmedir. Bu vesile ile en son İl Başkanlığımızı yapan Sebahattin Ceyhun başta olmak üzere şimdiye kadar İl Başkanlığımızı yapmış tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum.

İnşallah görevimiz sürecinde ilimize, hemşehrilerimize güzel hizmetler yapacağız ve Kütahyamızı daha ileriye taşıyacağız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman önemle vurguladığı gibi ‘’ Bir olacağız, iri olacağız,diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız’’ Bu inanç doğrultusunda Cumhur ittifakı olarak güzel Türkiye’mizin yeni ufuklara açılması 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize ulaşmak yolunda büyük bir azim ve kararlılıkla durmaksızın çalışacağız.

Bu anlamda geçmişte teşkilat kademelerinde görev almış tüm kardeşlerimizin görüş ve önerilerine ihtiyacımız var, buna sonuna kadar açığız. Bu zorlu görevi başarmada tüm hemşehrilerimizin dua ve desteğinizi bekliyorum.”