in ,

MHP Kütahya Seçim Bürosu açıldı

YouTube video
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:300karakter

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Kütahya seçim bürosu açılışında konuşan milletvekili adayı Ahmet Erbaş, “Yüzyılın seçimi diyebileceğimiz bir seçim. Aynı zamanda da cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılı. Cumhur İttifakı olarak seçimi zaferle taçlandırmak istiyoruz” dedi

14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında Zafer Meydanı’nda hizmet verecek MHP Kütahya seçim bürosunun açılışı yapıldı. Açılışa MHP Kütahya Milletvekili ve 28. Dönem 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Erbaş, Belediye Başkanı Prof.Dr. Alim Işık, MHP İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, MHP Kütahya Milletvekili adayları Murat Gül, Mehmet Dinç, Arzu kurnaz ve Ülkü Gökçen Kehribar ile teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yapılan duanın ardından kurdeleyi MHP’nin kadın milletvekili adayları kesti.

Açılıştan sonra açıklamalarda bulunan Ahmet Erbaş, 6 Şubat depremleri ve hayatını kaybeden vatandaşlar nedeniyle alışılmışın dışında sessiz bir seçim kampanyası yürüteceklerini ifade etti. Seçim startını Domaniç’ten verdiklerini hatırlatan Erbaş, “Bugün de merkez ilçemizde seçim büromuzun açılışını yaptık. 14 Mayıs’a kadar tüm Kütahya’yı adım adım dolaşacak ve ulaşabildiğimiz kadar vatandaşımızla kucaklaşmaya başlayacağız. Vatandaşlarımızın bize gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yüzyılın seçimi diyebileceğimiz bir seçim. Aynı zamanda da cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılı. Cumhur İttifakı olan seçimi zaferle taçlandırmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Haberimizi puanlar mısınız?