içinde

MHP’den Kütahya çıkarması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyeleri ve MHP Milletvekillerinden oluşan heyet, ‘Adım Adım 2023: İl İl Anadolu’ programı kapsamında yarın Kütahya’da temaslarda bulunacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla, bölge istişare toplantılarıyla sahaya inen MHP MYK üyeleri ve milletvekilleri ‘Adım Adım 2023: İl İl Anadolu’ programı kapsamında Kütahya’yı ziyaret edecek. MHP heyeti esnaflar ve vatandaşları dinleyecek.

MHP olarak Cumhur İttifakı’nın Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşımak üzere hayata geçirdiği ve geçireceği projeleri anlatmak, talep ve beklentileri dinlemek üzere, toplumun çeşitli kesimleriyle ve vatandaşlarla daha yakından temasa geçmeyi hedeflediklerini belirten MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, “Heyetlerimizle yurdun dört bir yanında halkla buluşma gezileri ve sohbet toplantıları düzenlenmekte, Türkiye’nin her yerinde parti olarak halkımızla bir araya geliyoruz. “Adım Adım 2023: İl İl Anadolu”  temalı bu anlamlı buluşmalarının devamı olarak 21 Kasım 2021 Pazar günü Kütahya’da hemşerilerimizle buluşmamız gerçekleşecek. Öncelikle Pazar günü saat 10:30’da Çınar Otel’de kanaat önderleri, muhtarlar, sivil toplum örgütleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, gönüllü kuruluşlarımız ve esnaflarımızla bir araya geleceğiz.  Program devamında gün boyu Esnaf Odaları, Şehit aileleri ve Gaziler Ziyaretleri, Çarşı Esnafı Ziyaretleri, Üye kayıt standımızda halk buluşmaları ve basın buluşmaları gibi yoğun bir programı gerçekleştireceğiz. Geniş katılımlı olarak tertip edeceğimiz bu toplantılarımızda Cumhur İttifakımızın politikalarını hemşerilerimize aktaracak, 2023 Lider Ülke Türkiye vizyonumuz ile buluşacak, Kütahyalı hemşerilerimizle gönül köprüleri kuracağız” dedi.

#kütahya #mhpkütahya #kütahyadanhaber #sondakikakütahya #kütahyahaberleri #cumhurittifakı #seçim2023