in

Millet Bahçesi için tarih verdi!

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:278karakter

AK Parti Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler ile reşkilat mensupları, inşası devam eden Millet Bahçesinde incelemelerde bulundu. Milletvekili Gazel ve Erenler, Millet Bahçesi’nin Kasım ayına kadar hizmete gireceğini söyledi
AK Parti Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı İsmail Çağlar Bayırcı, AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Usame Doğan ve partililerle birlikte Millet Bahçesi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi. Firma yetkililerinden yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan AK Parti heyeti, işçilerle de sohbet etti. Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Milletvekili Gazel, “Kütahya’mızda, AK Parti’mizin şehircilik geleneğinin bir parçası olacak olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın destekleri ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 100 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek olan ve toplam maliyeti 40 milyon TL olan ‘Kütahya Millet Bahçesi’ inşaat alanında incelemelerde bulunduk. Böylesine önemli bir projeyi şehrimize hediye eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Kütahyalı hemşehrilerim adına teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Kütahyalı vatandaşlara nefes aldıracak projede sona gelindiği müjdesini veren Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ise, “Kıymetli Kütahyalı hemşehrilerimizi AK Parti şehircilik geleceğimizin sembollerinden olan Millet Bahçemize 2022 Kasım ayına kadar kavuşturacağız. Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun. Gönül gönüle, büyük zafer 2023’e hep birlikte yürümeye devam” ifadelerini kullandı.

Haberimizi puanlar mısınız?