içinde ,

Milletvekili Erenler’den Pazarlar ziyareti

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Pazarlar ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemede bulundu, vatandaşlarla bir araya geldi

Pazarlar’da ilk olarak esnafları ziyaret eden Milletvekili Erenler, burada vatandaşlarla sohbet edip, taleplerini dinledi. Erenler daha sonra Pazarlar Belediye Meclisine katıldı. Belediye tarafından yürütülen projeleri masaya yatıran Erenler, Belediye Başkanı Bilal Demirci ile istişarelerde bulundu.

Daha sonra Pazarlar Meslek Yüksekokulunu ziyaret eden Ceyda Çetin Erenler, öğrenci yurdu ve spor alanını gezdi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının desteğiyle yürütülen “Glutensiz Mutfak Projesi” kapsamında çölyak hastaları için öğrencilerin özel olarak hazırladığı ürünleri inceleyen Erenler, “Dünyanın en yaygın genetik geçişli hastalığı olan çölyakla mücadele eden kişilerin hayatını kolaylaştıracak bu önemli projeye emek veren, destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi. Erenler son olarak Pazarlar Orhanlar Göleti’nde Kaymakam Ferhat Gür ile birlikte incelemelerde bulundu.

#kütahya #kütahyadanhaber #sondakikakütahya #kütahyahaberleri #pazarlar #akpartikütahya #ceydaçetinerenler