in , ,

Narkotik, Kütahya’ya kalkan oldu! Zehir tacirleri daha şehre girmeden yakalanıyor

YouTube video
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:193karakter

 

Kütahya’da Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışma ve operasyonlarla, uyuşturucunun şehre girişinin önüne geçiliyor. Uyuşturucuya karşı vatandaşlara adeta kalkan olan polis ekipleri, Nisan ayından bu yana 373 kişiyi yakalarken, 2 kiloya yakın uyuşturucu madde ve 4 binden fazla hap ele geçirdi

Kütahya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, zehir tacirlerinin yakalanmasına yönelik operasyon ve çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Uyuşturucu madde dolaşımının önüne geçilmesi amacıyla istihbari çalışmaların yanında sahada da aktif rol oynayan ekipler, yaptıkları başarılı çalışmalarla uyuşturucuyu daha şehre girmeden ele geçiriyor.

1 Nisan-20 Haziran tarihleri arasında Narkotik ekiplerince il genelinde yapılan çalışmalarda, uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilerek yakalanan 56 şüpheliden 22’si tutuklanarak cezaevine gönderildi. Çalışmalar sonucu, 705,77 gr. esrar, 23,03 gr. Kokain, 351,95 gr. bonzai, 672,12 gr. metamfetamin, 0,45 likit metamfetamin, 3 bin 771 adet sentetik ecza, 278 adet ekstazi ve 150 kök hint keneviri ele geçirildi.

 

Haberimizi puanlar mısınız?