in , ,

Narkotik’ten ‘torbacı’ operasyonu: 1 gözaltı

YouTube video
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:191karakter

 

Kütahya’da ‘torbacı’ olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik gerçekleştirilen operasyonda 32,8 gram metamfetamin ve bonzai ile bir adet hassas terazi ele geçirildi, 1 şüpheli gözaltına alındı

Kütahya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, M.G. ismindeki bir şüphelinin uyuşturucu madde ticareti yaptığını tespit etti. Fiziki takip sonucu M.G.’den uyuşturucu aldığı belirlenen 2 şüpheliyi yakalayan polis ekipleri, şüphelilerden 2,02 metamfetamin ele geçirdi.

Elde edilen bilgiler çerçevesinde M.G.’nin adresine operasyon düzenlendi. Operasyonda torbacı olarak tabir edilen sokak satıcısı M.G. isimli şüpheli, gözaltına alındı. Şüphelinin adresinde yapılan aramalarda ise 28,31 gram metamfetamin, 2,58 gram bonzai, 3 adet sentetik ecza ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi. Operasyonda gözaltına alınan 2 madde bağımlısı uyuşturucu ve uyarıcı madde bulundurmak suçundan haklarında yapılan işlemin ardından serbest bırakılırken, M.G. uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmak suçlamasıyla işlemleri için emniyete götürüldü.

Haberimizi puanlar mısınız?