in ,

Önce karnını doyurdu sonra sadaka kutularını çaldı

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:200karakter

Kütahya’da bir lokantaya giren hırsızlık şüphelisi rahat hareketleriyle bu kadarına da pes dedirtti. İşyerinde 3 saate yakın vakit geçiren şüpheli, önce yemek yapıp karnını doyurdu, sonra da sadaka kutularını çaldı

Olay, Kütahya’nın Meydan Mahallesi Mithatpaşa Caddesinde bulunan bir lokantada gerçekleşti. Bir hırsızlık şüphelisi, sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı saatlerde işyerine girdi. İşyerinde 3 saate yakın vakit geçiren hırsız, lokantada kendisi için ciğer tava yaptı.

KASADA PARA BULAMAYINCA

SADAKA KUTULARINI ÇALDI

Karnını doyuran hırsızlık şüphelisi daha sonra iş yerinin kasasına yöneldi. Kasada para bulamayan şüpheli, tezgahın üzerinde duran ve içinde yaklaşık 500 TL bulunan sadaka kutularını çalarak dükkandan ayrıldı.

KAMERALAR O ANLARI KAYDETTİ

Hırsızlık anları işyerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedilirken, şüphelinin rahat hareketleri bu kadarına da pes dedirtti. Sabah işyerine geldiğinde yemek bulaşıklarını görüp, sadaka kutularının kaybolduğunu fark eden işyeri sahibi, durumu polise bildirdi. Polis şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı. 

Haberimizi puanlar mısınız?